Edycja 2013  
Zgłoś Udział  
Aktualności  
Druga Edycja Konferencji AddFilm - Zapraszamy!
2013-01-18
W imieniu Serwisu Internetowego WWW.TWORZYWA.PL oraz platformy WWW.GENPLAST.PL, pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w drugiej edycji Konferencji Technicznej  ADDFILM'2013, która odbędzie się w Warszawie (dn. 13.-14.VI.2013 r.)
           
Miejscem konferencji będzie Hotel Airport Okęcie (ul. 17-go Stycznia 24), a jej głównym celem prezentacja nowoczesnych rozwiązań dla BRANŻY FOLIOWEJ I OPAKOWANIOWEJ, jak również szeroko rozumianych technologii przetwórstwa materiałów polimerowych.
Jesteśmy przekonani, że kompleksowe i różnorodne rozwiązania przedstawione w trakcie Naszej Konferencji, pozwolą jej uczestnikom oraz Firmom reprezentowanym przez nich, na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań a także przyczynią się do pełniejszej integracji branży tworzyw sztucznych poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.
Pierwsza edycja Naszej Konferencji, która odbyła się w grudniu’ 2010 roku zgromadziła blisko 100 uczestników, reprezentujących 54 firmy dając wyraźny i czytelny sygnał o potrzebie tego typu spotkań dla branży foliowej i opakowaniowej. Dlatego też pragniemy kontynuować i rozwijać ten Projekt, będąc przekonanym o słuszności tych działań.
 
Pragniemy aby formuła ADDFILM-u była otwartą dla wszystkich podmiotów, również konkurujących ze sobą w realiach rynkowych. Mamy nadzieję, że przedstawiona propozycja okaże się być interesującą dla Państwa.
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
start
wstecz
do góry
  Copyright by www.tworzywa.pl 2010 CMS   powered by Edito
 
Addfilm