Edycja 2013  
Zgłoś Udział  
Aktualności  
Omniplast'2013 - Niech Wygra Najlepszy!
2013-01-15
Kolejna edycja popularnego konkursu rusza w lutym 2013 r.
W tym roku po raz pierwszy konkurs z wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych jest kierowany także do zagranicznych wystawców będących Wystawcami XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2013 oraz ich przedstawicieli.
Pierwszy etap zmagań rozpocznie się już 1 lutego. Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS oraz właściwościami materiałów polimerowych, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Czas udzielania odpowiedzi minie 31 marca. Na podstawie przesłanych odpowiedzi zostanie utworzona klasyfikacja punktowa Uczestników Etapu 1.
Etap 2 zostanie przeprowadzony również drogą elektroniczną i rozpocznie się 1 kwietnia. Po miesiącu jury wyłoni dziesiątkę finalistów.
Etap 3 zostanie przeprowadzony w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2013, tj. 7 maja, na terenie Targów Kielce.
Nagrodami o łącznej wartości 12 tys. zł są bony rabatowe na wynajęcie powierzchni wystawienniczej na przyszłorocznych targach PLASTPOL 2014. Odpowiednio na kwoty 6 tys., 4 tys., i 2 tys. złotych otrzymają je zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Szczegółowy Regulamin Konkursu znajduje się na stronie targów PLASTPOL.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
wstecz
Dodaj komentarz
E-mail:
Tytuł: *
Treść: *
Twój podpis: *
start
wstecz
do góry
  Copyright by www.tworzywa.pl 2010 CMS   powered by Edito
 
Addfilm